Ako pridať inzerát

1

Pred pridaním inzerátu si prosím prečítajte "Podmienky inzercie" 

Inzercia je BEZPLATNÁ pre každého. Neplatíte žiadne provízie ani poplatky. Duplicitná inzercia nie je povolená a preto sa viac nemusíte obávať odsúvania vášho inzerátu duplicitnými inzerátmi.
 

2

Kliknite na tlačítko označené symbolom plus "+"

Tlačitko nájdete v pravom hornom rohu. Ukázaním myšou na symbol sa Vám zobrazí dodatočná informácia "Pridať inzerát".

3

Vyplňte jednoduchý formulár pre pridanie inzerátu

Vyplňte jednoduchý formulár rozdelený na jednotlivé časti pre pohodlnejší opis inzerovanej alebo hľadanej nehnuteľnosti. Pridaním prvého inzerátu je potrebné vyplniť prihlasovacie údaje pre možnosť úpravy či zmazania inzerátu. Vo formulári môžete taktiež určiť lokalitu inzerovanej nehnuteľnosti prostredníctvom mapy zobrazenej v inzeráte ako aj pridať fotografie inzerovanej nehnuteľnosti bez obmedzenia. Inzerát môžete pridať aj bez fotografie.

4

Kliknite na tlačítko "Pridať inzerát" vo formulári

Pridanie inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačítko „Pridať inzerát“. Pridaním inzerátu nie je inzerát automaticky zverejnený. Inzerát je zverejnený až po jeho overení. Váš inzerát si môžete upraviť či zmazať po prihlásení sa v časti „Moje inzeráty“ alebo priamo v inzeráte.

5

Po overení inzerátu bude inzerát zverejnený

Overovanie pridaných inzerátov prebieha priebežne počas pracovných dní do niekoľkých hodín. Inzerát je zverejnený ihneď po jeho overení. Vyhradzujeme si právo nezverejniť inzerát porušujúci „Podmienky inzercie“ O zverejnení vášho inzerátu budete informovaný notifikačnou správou odoslanou na vašu e-mailovú adresu.