Rodinný dom

Hronské Kľačany, Okres Levice, Nitriansky kraj

Nehnuteľnosť

Typ inzerátu:
Predaj
Inzerent:
Realitný maklér
Druh:
Rodinný dom
Lokalita:
Hronské Kľačany
Cena:
255 000,- €

Základné informácie

Úžitková plocha:
do 400 m2
Obytná plocha:
350 m2
Počet izieb:
4
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Kvalita stavby:
nadštandardný materiál
Konštrukcia:
tehla
Nadzemné podlažie:
2
Podzemné podlažie:
ÁNO
Voda:
vodovod, vlastná studňa
Odpad:
kanalizácia
Spôsob vykurovania:
tuhé palivo, ekologický spôsob, iný spôsob
Spôsob ohrevu vody:
elektrina, iný spôsob
Výmera pozemku:
890 m2
Typ pozemku:
rovinatý
Náklady za energie:
150 €/mes.

Iné informácie

bezpečnostné zariadenie
internet
televízia
terasa
krb
bazén
sauna
fitnes
skleník
záhradný domček
dielňa
zimná záhrada
garáž

Popis

Ponúkame na predaj túto veľmi zaujímavo riešenú rodinnú vilu v obci Hronské Kľačany, vzdialenej len 5 km od okresného mesta Levice. Rozprestiera sa na pozemku o rozlohe cca 890 m2, na ktorý vstupujete cez vysokú elektrickú kovanú bránu. Do domu vstupujete cez kvalitné drevené vchodové dvere rovno do priestrannej vstupnej haly. Odtiaľ vedie aj vstup do suterénu o rozlohe 130 m2, kde sa nachádzajú 4 samostatné miestnosti, kotolňa a práčovňa s WC. Zo vstupnej haly vedú kvalitné drevené schody s kovanou konštrukciou na 1. nadzemné podlažie, kde sa nachádza kuchyňa s obývacou izbou, 2 samostatné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a 2 umývadlami, samostatné WC. Ďalej vychádzate na 2. nadzemné podlažie, kde sa nachádzajú 2 samostatné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC a šatník.
Dom prešiel v r. 2010 kompletnou rekonštrukciou - pristavalo sa 2. nadzemné podlažie, nový krov, rozvody vody aj elektriny, nová strešná krytina Bramac. Dom bol postavený z tehly, zateplený polystyrénom, v celom dome sú kvalitné eurookná s trojsklom a masívne drevené interiérové dvere, tiež strešné okná Velux. Dom je napojený na elektrickú energiu, kanalizáciu, obecnú vodu aj studňu. Kúrenie je riešené viacerými spôsobmi - systémom akumulačnej pece s kozubmi do jednotlivých izieb, kachľovou pecou v obývacej izbe s automatickým riadením horenia a samostatným nerezovým komínovým systémom, a tiež ústredné kúrenie z automatického kotla na pelety s ohrevom vody, v kúpeľniach cez elektrické vyhrievacie stropné infrapanely so samostatným riadením, ohrev vody je možný aj cez elektrický bojler. Na pozemku sa nachádza aj garáž so sedlovou strechou a s povalou a za domom je spravená predpríprava na terasu s drevenou pergolou, v záhrade prístrešok na drevo a náradie, priestor pre altánok a zavedený automatický závlahový systém.
Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie - schválená majiteľom, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu.
Pre viac informácií Ing. Katarína Potocká 0917 370 833

Mapa

Kontakt