3-izb. byt

Košice - Sídlisko Ťahanovce, Okres Košice I, Košický kraj

Nehnuteľnosť

Typ inzerátu:
Predaj
Inzerent:
Realitný maklér
Druh:
3-izb. byt
Lokalita:
Košice - Sídlisko Ťahanovce
Cena:
112 999,- €

Základné informácie

Vlastníctvo:
družstevné
Podlahová plocha:
72 m2
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia:
panel
Poschodie:
6
Počet poschodí:
8
Vybavenie:
štandardné
Balkón / Lodžia:
lodžia
Vykurovanie:
ústredné
Ohrev vody:
ústredný
Orientácia bytu:
Vychod
Parkovanie:
verejné
Možnosť hypotéky:
NIE
Náklady za energie:
135 €/mes.
Výťah:
Zateplenie budovy:
Občianska vybavenosť:

Iné informácie

bezbariérový byt
internet
televízia
prízemie
pivnica

Popis

Ak je Vaším snom bývanie neďaleko centra, parkovanie pod blokom a zastávka autobusu minútu peši, tak potom tento slnečný byt spĺňa Vaše predstavy.
Predáme veľmi pekný, slnečný 3izb byt S LOGGIOU vo výbornej a obľúbenej lokalite začiatku Ťahanoviec uprostred zelene na Varšavskej. Získa si Vás príjemným prostredím, presvetlenými priestormi, milými susedmi a v neposlednom rade kvalitnými materiálmi. Byt dýcha veľmi príjemnou atmosférou, NABITÝ POZITÍVNOU ENERGIOU.
KÚPOU VOĽNÝ!!!
Je po kompletnej modernej rekonštrukcii... Má 64,83M2+LOGGIA,komp.rek.: NOVÁ KUCH.LINKA S KVALITNÝMI SPOTREBIĆMI(krásna vintage kuchyňa, úplne nová, v záruke (kde varenie a pečenie pôjde samo od seba :-)
- bezpečnosť bytu dopĺňajú bezpečnostné dvere!!!,murované jadro, bodové svetla,vstavané skriňe...
MOŽNOSŤ ODKÚPENIA BYTU DO OV!!!
Nízke náklady iba 148Eur/mes.+PREPLATKY!!!
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých
vymoženosti mesta využite túto ponuku. Anuita predstavuje iba 208 EUR! Lokáciu pri lese (lokalita sa nazýva sahara) určite ocenia všetci – či už milovníci prírody, alebo psíčkari.
Byt sa nachádza na 6.posch/8 a dovolíme si tvrdiť, že v rámci KE má jeden z najkrajších výhľadov na mesto. Prislúcha k nemu hlboká loggia so zatrávneným kobercom, ako aj skutočne pekná, čistá a hlavne veľká pivnica.
Perfektná občianska vybavenosť: MHD, nákupne CENTRUM ,reštauracii, škola, škôlka, potraviny, Metro, detské ihrisko, MHD...Byt sa nachádza neďaleko nákupnej zóny, ktorá poskytuje všetky potrebné nákupné možnosti v Metre, vo Freshi, v Klase, Bille a Lidli, vrátane bánk, zdravotného strediska, pošty, lekárni, neďalekej škôlky vedľa bloku a základnej školy cez ulicu. Pre milovníkov tenisu sú k dispozícii v dosahu tenisové kurty, v ťahanovskom lesoparku sú možnosti prechádzok a malej turistiky, rekreačného behu, a v športovo rekreačnom areáli Anička si príde na svoje celá rodinka. Toho času je byt v podnájme


Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku!
DOHODA MOŽNÁ.
Obhliadka bytu viac napovie...
Pre klientov v BALÍKU SLUŽIEB ZADARMO máme AUTORIZOVANÝ právnický SERVIS,v ktorom máte všetky úkony s prevodom nehnuteľnosti... Najvýhodnejšie financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.
Ostatné informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný realitný maklér NARKS RK Dôvera Alica Syzonová IBA tel. 0907 279 564

Mapa

Kontakt