1,5-izb. byt

Košice - Nad Jazerom, Okres Košice IV, Košický kraj

Nehnuteľnosť

Typ inzerátu:
Predaj
Inzerent:
Realitný maklér
Druh:
1,5-izb. byt
Lokalita:
Košice - Nad Jazerom
Cena:
78 998,- €

Základné informácie

Vlastníctvo:
osobné
Podlahová plocha:
42 m2
Stav:
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia:
panel
Poschodie:
8
Počet poschodí:
8
Vybavenie:
štandardné
Balkón / Lodžia:
bez balkóna / lodžie
Vykurovanie:
ústredné
Ohrev vody:
ústredný
Orientácia bytu:
Vychod
Parkovanie:
verejné
Možnosť hypotéky:
ÁNO
Náklady za energie:
106 €/mes.
Výťah:
Zateplenie budovy:
Občianska vybavenosť:

Iné informácie

bezbariérový byt
internet
televízia
prízemie
pivnica

Popis

Tento 3izb byt na Stalicovej Vám prirastie k srdcu . Na svoje si prídu športovo a rekreačne založení ľudia, ktorí chcú byť v meste, no chcú mať blízko zeleň a množstvo služieb. Byt má výhľady na všetky svetové strany okrem severu, najkrajšie výhľady na Heringeš a Hornád sú na juho-východ cez dve francúzske veľké okná. Byt susedí iba s 1 susedom pod a 1 vedľa. Susedia sú všetko pohodoví ľudia v mladých rokoch. Bytovka má 10 rokov, bezkonfliktní obyvatelia. Napriek tomu, že je bytovka 1 min. od obchvatu ( vjazd Tepláreň), tak je schovaná za starou výstavbou a je tu krásne ticho. Dostupnosť je super, jazerské zápchy sa tejto lokality netýkajú. Autom ste v centre cca za 5 min., autobusom 15min. vrátane 5min. chôdze na zastávku (zast. Tepláreň, alebo Bukovecká). Električka je na 12 min. chôdze (zast. Levočská). V okolí je veľký výber možností pre posedenie - od krčiem (Chaos, Trixen, Pláž..) po moderné bary s lepším výberom (napr. Boston Café - 3 min. pešo). Potraviny Fresh sú po ceste cca 4 min. od bytu. Doslova priamo pod oknami viete na hrádzi behať, korčuľovať, bicyklovať, jazdiť na vodných lyžiach, opaľovať sa pri jazere (s funkčnou peknou sprchou), prechádzať sa v lesparku (5 min. chôdze), alebo vyjsť na Heringeš (20 min. a ste hore), cvičiť v open gyme v lesoparku (5 min. chôdze), hrať futbal, volejbal, tenis na outdoorových ihriskách v okolí jazera a mnoho iného..je to jeden športovo-rekreačný raj v meste.
Byt sa dáva do prenájmu vybavený. Je vybavený klimatizáciou, ktorá vie v zime prihriať a v lete vychladiť - živoť v byte je vždy príjemný. Napriek množstvu áut, sa v tejto lokalite stále dá zaparkovať bez problému. V cene je pripojenie na internet a TV so stovkami programov. Tento byt je ideálny pre pracujúci pár, ktorý hľadá bývanie bez kompromisov.
A ak Vás náhodou niekto odhovára od lokality Jazero, lebo je "ďaleko", tak vedzte, že tí ľudia na Jazere nebývali - príďte sa presvedčiť sami.

Mapa

Kontakt