Rodinný dom

Brusno, Okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Nehnuteľnosť

Typ inzerátu:
Predaj
Inzerent:
Realitný maklér
Druh:
Rodinný dom
Iný dom
Lokalita:
Brusno
Cena:
66 990,- €

Základné informácie

Úžitková plocha:
do 250 m2
Obytná plocha:
108 m2
Počet izieb:
3
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Kvalita stavby:
štandardný materiál
Konštrukcia:
tehla
Nadzemné podlažie:
1
Podzemné podlažie:
ÁNO
Voda:
vodovod
Odpad:
žumpa
Spôsob vykurovania:
solárne panely
Spôsob ohrevu vody:
plyn, elektrina
Výmera pozemku:
1150 m2
Typ pozemku:
rovinatý
Rok výstavby:
1996
Náklady za energie:
56 €/mes.

Iné informácie

bezpečnostné zariadenie
internet
televízia
terasa
krb
bazén
sauna
fitnes
skleník
záhradný domček
dielňa
zimná záhrada
garáž

Popis

REZERVE!!!!PREDÁME PEKNÝ RODINNÝ DOM VO VEĽMI PEKNEJ A TICHEJ lokalite NOVAJIDRÁNYI-MAĎARSKO, IBA 38 km od KE. V tejto obci žije veľa Slovenských rodín!!!
DOM SA NACHÁDZA NA DOBROM MIESTE V KRÁSNOM PRÍRODNOM PROSTREDÍ. Je navrhnutý tak,aby ponúkal maximálnu možnú mieru oddychu, spojenú s oázou ticha a pokoja tak potrebného pre ľudskú dušu dnešnej civilizácii!!!
Pozemok je rovinatý, má až 1150m2.
RD postavený s kvádrov.Úžitková plocha 108m2. Dom je po ČERSTVEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII !!! Pozostáva z 3 izieb, kuchyne,kúpeľne, WC,vstupnej chodby,chodby,letnej kuchyne,špajze,16m2 pivnice a prístrešku.V RD NOVÁ ELEKTRIKA,ROZVODY KÚRENIA,nové radiátory...
Celý dom je zateplený, steny 10 cm tep. izolácia, podlaha 5 cm, strecha 20 cm. Kôli zatepleniu nízka spotreba energie na teplo. Dom je napojený na všetky siete, voda, kanál, elektrina, plyn, vlastná studňa. Teplú vodu pripravuje el. bojler. Dom má zavedený internet. Nízke mesačné náklady na energie. Záhrada s ovocnými stromami. Možnosť pestovať zeleninu a chovať domáce zvieratá.Obec sa nachádza 30 min. autom od Košíc, kde žije veľa Slovenských rodín. Po dokončení diaľnice to bude rýchlejšie. Blízko domu sa nachádza lesík vhodný na prechádzky, bicyklovanie, zber húb, lesných plodov, poľovanie. 4 km od obce je možnosť rybárčenia na mŕtvom ramene Hornádu.V obci sa nachádza pošta, obchody, bankomat, školy, škôlky a ostatné služby. Dostupnosť obce je možná aj bez auta. Z Košíc a späť sa dá dostať kombináciou spojov autobus a vlak ,ktoré na seba naväzujú. Možnosť dokúpiť vedľajší pozemok 14 árov.
OBHLIADKA DOMU VIAC NAPOVIE...
Ak hľadáte naozaj pekné a tiche miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých
vymoženosti využite túto ponuku.
Pre klientov v BALÍKU SLUŽIEB ZADARMO máme AUTORIZOVANÝ právnický SERVIS,v ktorom máte všetky úkony s prevodom nehnuteľnosti!!!
SAMOZREJMOSŤOU JE AJ BEZPLATNÁ SLUŽBA SPOJENÁ S FINANCOVANÍM A POISTENÍM NEHNUTEĽNOSTI...
Ostatné informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:Certifikovaný realitný maklér NARKS RK Dôvera Alica Syzonová na tel. 0907 279 564.
RK Dôvera HĽADÁ NOVÝCH ĽUDÍ AJ SKÚSENÝCH MAKLÉROV DO NÁŠHO TÍMU!!! PREDOVŠETKÝM:REALITNÉHO MAKLÉRA NA PREDAJ POZEMKOV,RD a CHAT V KOŠICIACH A OKOLÍ!!!
POŽADUJEME: - prácu na živnosť - ukončené stredoškolské vzdelanie,dobrá znalosť práce s počítačom - komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita. PONÚKAME: PROVÍZIE 60% - 80 % zo zrealizovaných obchodov - možnosť inzerovania nehnuteľností v celosvetovej inzercii.

Mapa

Kontakt