2,5-izb. byt

Košice - Sever, Okres Košice I, Košický kraj

Nehnuteľnosť

Typ inzerátu:
Predaj
Inzerent:
Realitný maklér
Druh:
2,5-izb. byt
Lokalita:
Košice - Sever
Cena:
139 900,- €

Základné informácie

Vlastníctvo:
osobné
Podlahová plocha:
64 m2
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia:
tehla
Poschodie:
3
Počet poschodí:
4
Vybavenie:
luxusné
Balkón / Lodžia:
balkón
Vykurovanie:
ústredné
Ohrev vody:
ústredný
Orientácia bytu:
Vychod
Parkovanie:
verejné
Náklady za energie:
126 €/mes.
Výťah:
Zateplenie budovy:
Občianska vybavenosť:

Iné informácie

bezbariérový byt
internet
televízia
prízemie
pivnica

Popis

BYT JE VHODNÝ AJ DO PRENÁJMU!!!)SKVELÁ INVESTÍCIA:VETERINA (pre zahraničných študentov!!!), AIRBNB, BOOKING!!!
EXKLUZÍVNE: Predáme veľmi pekný,veľký,TEHLOVÝ 3izb byt v tichej a obľúbenej lokalite SEVER- uprostred zelene a s čistým vzduchom!!!, v blízkosti VETERINY a PARKU ANIČKA. Získa si Vás príjemným prostredím, presvetlenými priestormi, milými susedmi a v neposlednom rade kvalitnými materiálmi. Byt dýcha veľmi príjemnou atmosférou,je po rekonštrukcii,dispožične prerobený na kuchyňu s obývačkou ... Má 64m2 +BALKÓN,OV!!! Murované jadro,nová sanita,parkety,kuch.linka.. Nízke náklady iba 120Eur/mes.+PREPLATKY!!! Byt sa predáva KOMPLETNÉ ZARIADENÝ MODERNÝM NÁBYTKOM!!! Výhoda bytu oproti iným štandardným bytom je vo výhodnej polohe bytu s PERFEKTNOU DOSTUPNOSŤOU!!!
Ostatné informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:Certifikovaný realitný maklér NARKS RK Dôvera Alica Syzonová IBA tel. 0907 279 564.
RK Dôvera HĽADÁ NOVÝCH ĽUDÍ I SKÚSENÝCH MAKLÉROV DO NÁŠHO TÍMU!!! PREDOVŠETKÝM:REALITNÉHO MAKLÉRA NA PREDAJ POZEMKOV,RD a CHAT V KOŠICIACH!!!
POŽADUJEME: - prácu na živnosť - ukončené stredoškolské vzdelanie,dobrá znalosť práce s počítačom - komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita. PONÚKAME: PROVÍZIE 60% - 80 % zo zrealizovaných obchodov - možnosť inzerovania nehnuteľností v celosvetovej inzercii.

Mapa

Kontakt